Новинка

Шкарпетки з ангорської вовни Синій Олень 25 см (39-40 р.)
- Немає в наявності
- Код: нж-201
100 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкарпетки з ангорської шерсті машинного в'язання пов'язані кругову без бокового шва. Шкарпетки щільні та м'які, гумка м'яка, добре тягнеться.
Склад:
80% - шерсть ангора овеча,
20% - акрил.
Довжина по стопі:
23 см, висота – 22 см
25 см; висота – 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Склад | шерсть ангора |
| Вид виробу | Шкарпетки |
| Тип тканини | Ангора |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Вовняні |
| Візерунки і принти | Новорічний малюнок |
| Довжина виробу | 23 см |
| Кількість пар в наборі | 1 |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шкарпетки і гольфи жіночі | Шкарпетки з ангорської вовни |
| Розмір жіночих шкарпеток | 23 см |
| Розмір шкарпеток | 25 см (39-40 р.) |
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші вироби приходять до Вас в подарунковій упаковці - з любов'ю до нашим покупцям!

