
Сукня-вишиванка Вісімка 52 р.
- Немає в наявності
- Код: арт.506
800 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красиве і сучасне вишите плаття з рукавом 3/4. Вишивка машинна і акуратна. Сукня кольору темно-синій джинс. В комплекті вишитий пояс. Сукня пошита з тканини льон габардин.
Не дивлячись на те, що льон габардин на 50% складається з синтетичних волокон, ця тканина дуже схожа на натуральні лляні тканини. На дотик тканина дуже нагадує льон, догляд за тканиною дуже простий; тканина легко прасується і переться.
Будь-який розмір під замовлення!
В наявності 52 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | лен, габардин |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Габардин |
| Сезон | Літо |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Машинна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вишиванки | Жіночі сукні |
| Вид тканини | Льон габардин |
| Розмір для жінок | 52 |
- Ціна: 800 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші товари упаковані з любов'ю в подарункову упаковку.




