
Вишиванка з шифону 60 р.
- Немає в наявності
- Код: арт.275
480 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча вишиванка з шифону кольору електрик - легка і повітряна блузка з машинної акуратною вишивкою. Рукав 3/4 на резіночці без волана. У комплекті поясок шнурок. Вишиванки не фабричні - пошиті майстрами Західної України.
Заміри 60 р .: ПОГ - 65 см; СТ - 67 см; довжина - 71 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Шифон |
| Сезон | Літо |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Гладдю |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вишиванки | Жіночі вишиванки |
| Вид тканини | Шифон |
| Розмір для жінок | 60 |
- Ціна: 480 ₴
- Спосіб упаковки: До кожної вишиванці в комплект дається поясок-шнурок + подарункова упаковка!




