Топ продаж

Біла вишиванка із домотканого полотна Гуцульська 42р.
- Немає в наявності
- Код: 021-9-1
900 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча вишиванка із домотканого полотна з довгими рукавами. Щільне, натуральне полотно зі 100% бавовни приємне на дотик. Машинна акуратна та яскрава вишивка виглядає дуже ошатно та оригінально. Вишитий широкий рукав із вишитим манжетом на липучці. Поясок у комплекті за кольором вишивки.
Вишиванка не фабрична, пошита майстрами Івано-Франківської області.
Вишиванку можна доповнити крайкою та намистом.
Заміри 42 р.: ПОГ – 51см; СТ - 51 см; довжина – 61 см; рукав – 66/47 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | домоткане полотно |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Машинна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вишиванки | Жіночі вишиванки |
| Вид тканини | Домоткане полотно |
| Розмір для жінок | 42 |
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші товари упаковані з любов'ю в подарункову упаковку.






