
Сукня-вишиванка з льону 50 р.
- Немає в наявності
- Код: арт.326
1 100 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче сукня- вишиванка з льону з рукавом 3/4. Легкий і натуральний льон підходить для спекотного літа. Машинна акуратна і яскрава вишивка виглядає дуже ошатно. Вишитий рукав з вишитим манжетом на липучці. У комплекті вишитий пояс. Вишиванка не фабрична, пошита майстрами Західної України.
В наявності 50 р.
Заміри 50 р .: ПОГ - 55 см; СТ - 57 см; довжина - 98 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | Лен |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Льон |
| Сезон | Літо |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | вишиванка |
| Вид вишиванки | Жіночі сукні |
| Вид тканини | Льон |
| Розмір для жінок | 50 |
- Ціна: 1 100 ₴
- Спосіб упаковки: Наш одяг приходити до своїх замовників в подарунковій упаковці! Ми цінуємо і любимо своїх покупців!




