
Сукня-вишиванка з льону 48 р.
- Немає в наявності
- Код: арт.324
1 100 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сукня- вишиванка з льону з рукавом 3/4. Легкий і натуральний льон підходить для спекотного літа. Машинна акуратна і яскрава вишивка виглядає дуже ошатно. Вишитий рукав з вишитим манжетом на липучці або на гудзику (для гудзиків пришита гумка-петелька, гудзики в комплекті окремо, потрібно пришивати). У комплекті лляної вишитий пояс. Вишиванка НЕ фабрична, пошита майстрами Західної України.
Заміри 48 р .: ПОГ - 54,5 см; СТ - 55,5 см; довжина - 93 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | Лен |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Льон |
| Сезон | Літо |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 93 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | вишиванка |
| Вид вишиванки | Жіночі сукні |
| Вид тканини | Льон |
| Розмір для жінок | 48 |
- Ціна: 1 100 ₴
- Спосіб упаковки: Наш одяг приходити до своїх замовникам в подарунковій упаковці! Ми цінуємо і любимо своїх покупців!




