
Сукня-вишиванка білого кольору з домотканого полотна 42 р.
- Немає в наявності
- Код: арт.317
1 000 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сукня- вишиванка з домотканого полотна з рукавом 3/4. Щільне, натуральне полотно з 100% бавовни приємне на дотик. Машинна акуратна і яскрава вишивка виглядає дуже ошатно. Вишитий рукав з вишитим манжетом на гудзику (на манжеті є петелька-гумка для гудзики, гудзики в комплекті окремо, потрібно пришити самостійно). У комплекті вишитий пояс. Вишиванка не фабрична, пошита майстрами Західної України.
Заміри 42 р .: ПОГ - 48,5 см; СТ - 49,5 см; довжина - 81 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | Хлопок |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Сезон | Літо |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 81 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | вишиванка |
| Вид вишиванки | Жіночі сукні |
| Вид тканини | Домоткане полотно |
| Розмір для жінок | 42 |
- Ціна: 1 000 ₴
- Спосіб упаковки: Наш одяг приходити до своїх замовникам в подарунковій упаковці! Ми цінуємо і любимо своїх покупців!




