
Сукня-вишиванка Сніжинки 56-58 р.
- Немає в наявності
- Код: арт.414
1 000 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красиве сучасне вишите плаття з довгим рукавом темного синього кольору. Акуратна машинна вишивка. Сукня пошита з тканини Мадонна, тканина щільна, стрейчева. Змішаний склад: віскоза, поліестер, спандекс, шерсть. Плаття не фабричне, пошито з любов'ю українськими майстринями. Під замовлення будь-який розмір.
В наявності 56 р.
Заміри: довжина - 101 см; ширина по грудях - 62 см; по стегнах - 63,5 см. рукав - 67/45 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | вискоза, полиэстер, спандекс, шерсть. |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Машинна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 117 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 101 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вишиванки | Жіночі сукні |
| Вид тканини | Змішаний склад |
| Розмір для жінок | 56 |
- Ціна: 1 000 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші товари упаковані з любов'ю в подарункову упаковку.




