
Рукавиці з ангорського пуху
- Немає в наявності
- Код: вж-122
120 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавиці з ангорської вовни + козячий пух, машинна в'язка. Щільні, теплі і натуральні рукавиці.
Заміри: обхват - 22 см; довжина - 26 см; довжина від великого пальця - 13,5 см; довжина великого пальця - 7,5 див.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Рукавиці |
| Сезон | Зима |
| Розмір жіночих рукавичок | XXL / 8,5" / 22 см. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рукавиці | Рукавиці з ангорської вовни |
| Обхват долоні жіночих рукавичок | 21-22 см |
- Ціна: 120 ₴
- Спосіб упаковки: Все наши изделия упаковываются в подарочную упаковку с любовью для наших клиентов!

