
Вишиванка з шифону 62р.
- Немає в наявності
- Код: арт.283
480 ₴
+380 (66) 930-18-18
Магазин
- +380 (63) 695-18-18Магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча вишиванка з шифону бордового кольору. Легка і повітряна блузка з машинної акуратною вишивкою. Рукав 3/4 на резиночки. У комплекті поясок шнурок. Вишиванки НЕ фабричні - пошиті майстрами Західної України.
Під замовлення будь-який розмір.
Заміри 62 р .: ПОГ - 67 см; СТ - 69 см; довжина - 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Шифон |
| Сезон | Літо |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Машинна |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Міжнародний розмір | 6XL |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вишиванки | Жіночі вишиванки |
| Вид тканини | Шифон |
| Розмір для жінок | 62 |
- Ціна: 480 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші товари упаковані з любов'ю для наших покупців !




